خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

واکنش آمریکا به نشست خبری روحانی: توپ در زمین ایران است

  واکنش آمریکا به نشست خبری روحانی: توپ در زمین ایران است/ روسیه: باید از روند سازنده روحانی حمایت کنیم

  لاوروف ضمن انتقاد از تحرکات برای افزایش تحریم ها علیه ایران گفت که هم اکنون زمان گفتگوست و نه هشدار. ضروری است که هم اکنون از شیوه سازنده دولت جدید ایران حمایت کنیم.
  سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه حسن روحانی رئیس جمهور جدید گفت: آغاز به کار روحانی فرصتی برای ایران برای تحرک سریع با هدف رفع نگرانی های عمیق جامعه بین المللی در زمینه برنامه هسته ای تهران است.

  به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز، "جین ساکی" افزود: گام هایی وجود دارد که ایران باید آنها را انجام بدهد تا به تعهدات بین المللی خود وفادار باشد و راه حل مسالمت آمیزی را برای این مشکل پیدا کند؛ توپ در زمین ایران است.

  روسیه هم در واکنش به این موضوع گفت: مذاکرات هسته ای جدید میان ایران و قدرت های جهانی نباید به تاخیر بیافتد. مذاکرات هسته ای آتی ایران و 1+5 باید در نیمه سپتامبر (ماه آینده) برگزار شود. روحانی هنوز برای مذاکرات هسته ای، نماینده ای تعیین نکرده است.

  "سرگی لاوروف" وزیر خارجه روسیه که در سفر به ایتالیا به سر می برد گفت که روسیه به طور کامل با روحانی توافق نظر دارد.

  لاوروف ضمن انتقاد از تحرکات برای افزایش تحریم ها علیه ایران گفت: هم اکنون زمان گفتگوست و نه هشدار. ضروری است که هم اکنون از شیوه سازنده دولت جدید ایران حمایت کنیم.

  بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هم در بیانیه ای در واکنش به سخنان روز سه شنبه روحانی گفت: رئیس جمهور ایران گفت که فشارها موفقیت آمیز نبوده اند. این، غیرصحیح است. تنها چیزی که در دو دهه گذشته موفقیت آمیز بود؛ اعمال فشارها بود.

  وی افزود: تنها چیزی که هم اکنون موفقیت آمیز خواهد بود افزایش فشارهاست. قبلا این مطلب را گفتم و الان هم آن را دوباره می گویم چرا که درک این موضوع مهم است. اگر فشارها علیه ایران را کاهش بدهید  ایرانی ها به خط پایان می رسند . فشارها باید ادامه یابد.

  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : روحانی ,فشارها ,جدید ,روسیه ,واکنش ,هسته ,مذاکرات هسته ,موفقیت آمیز ,علیه ایران ,ایران حمایت ,جدید ایران ,جدید ایران حمایت ,برای افزایش تحریم ,
  واکنش آمریکا به نشست خبری روحانی: توپ در زمین ایران است

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر