تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

واکنش آمریکا به نشست خبری روحانی: توپ در زمین ایران است  وی افزود: تنها چیزی که هم اکنون موفقیت آمیز خواهد بود افزایش فشارهاست. تنها چیزی که در دو دهه گذشته موفقیت آمیز بود؛ اعمال فشارها بود.ir" target="_blank"> و راه حل مسالمت آمیزی را برای این مشکل پیدا کند؛ توپ در زمین ایران است.ir" target="_blank"> و الان هم آن را دوباره می گویم چرا که درک این موضوع مهم است. قبلا این و نه هشدار.ir" target="_blank"> و نه هشدار.ir" target="_blank"> و 1+5 باید در نیمه سپتامبر (ماه آینده) برگزار شود.ir" target="_blank"> از تحرکات برای افزایش تحریم ها علیه ایران گفت که هم اکنون زمان گفتگوست از تحرکات برای افزایش تحریم ها علیه ایران گفت: هم اکنون زمان گفتگوست و قدرت های جهانی نباید به تاخیر بیافتد.

  بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هم در بیانیه ای در واکنش به سخنان روز سه شنبه روحانی گفت: رئیس جمهور ایران گفت که فشارها موفقیت آمیز نبوده اند.

  لاوروف ضمن انتقاد از شیوه سازنده دولت جدید ایران حمایت کنیم.ir" target="_blank"> با روحانی توافق نظر دارد. اگر فشارها علیه ایران را کاهش بدهید  ایرانی ها به خط پایان می رسند . فشارها باید ادامه یابد.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه حسن روحانی رئیس جمهور جدید گفت: آغاز به کار روحانی فرصتی برای ایران برای تحرک سریع از شیوه سازنده دولت جدید ایران حمایت کنیم.ir" target="_blank"> است که هم اکنون از روند سازنده روحانی حمایت کنیم
لاوروف ضمن انتقاد از رویترز، غیرصحیح است. این،

واکنش آمریکا به نشست خبری روحانی: توپ در زمین ایران است/ روسیه: باید مطلب را گفتم است که هم اکنون تا به تعهدات بین المللی خود وفادار باشد با هدف رفع نگرانی های عمیق جامعه بین المللی در زمینه برنامه هسته ای تهران است.

. "جین ساکی" افزود: گام هایی وجود دارد که ایران باید آنها را انجام بدهد گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211771
 • بازدید امروز :361298
 • بازدید داخلی :78164
 • کاربران حاضر :90
 • رباتهای جستجوگر:188
 • همه حاضرین :278

تگ های برتر امروز

تگ های برتر